خدمات آزمایشگاهی

خدمات آزمایشی سوبا

خدمات آزمایشگاهی و تحقیقاتی برای واحد های فناور و استارتاپ ها جهت توسعه علم و تحقیق و همراستا با واحدهای تحقیق و توسعه مختلف اعم از خدمات متنوع شامل ساخت مولد میکروکانال های دوبعدی و سه بعدی، اسپاترینگ فلزات بر روی زیرلایه های مختلف، ساخت انواع ستاپ های مورد استفاده در آزمایشگاه های سیالات و انتقال حرارت، تولید زیرلایه های شفاف و انعطاف پذیر و همچنین ساخت میکروسنسور و میکروهیترها از جمله خدمات قابل ارائه در آزمایشگاه نانوتکنولوژی سوبا می باشد. 

کلیه فعالان صنعت نانو و توسعه دهندگان تکنولوژی نانو جهت پیشرفت فناوری های خود پیشنهاد میشود جهت سریع کردن فرآیند های علمی تحقیقاتی صنعتی و نانو تکونولژی خود از خدمات مشاوره رایگاه سوبا استفاده کنند تا بهترین و سریع ترین روش پروژه های مدرن را داشته باشید.

چنانچه قصد استفاده از خدمات آزمایشگاه سوبا را دارید، طرح متناسب با سفارش خود را بارگذاری نمایید تا متخصصین مجموعه در اولین فرصت با شما تماس بگیرند.

50%
لطفا فایل خود را انتخاب کنید

فرمت های قابل قبول : ZIP,RAR حداکثر حجم فایل 25 مگابایت توجه: فایل خود را فشرده کرده و ارسال نمایید

مشخصات فردی

پایتخت ایران به فارسی

سبد خرید

از نام نویسی در سوبا متشکریم

ورود

عضویت

اطلاعات شخصی شما برای پردازش سفارش شما استفاده می‌شود، و پشتیبانی از تجربه شما در این وبسایت، و برای اهداف دیگری که در سیاست حفظ حریم خصوصی توضیح داده شده است.

ارسال مجدد رمز عبور یکبار مصرف (00:30)