امیر مهدوی

امیر مهدوی

امیر مهدوی

موسس سوبا

امیر مهدوی

سمت در شرکت: مدیرعامل و عضو هیات مدیره شرکت دانش بنیان سوبا

رشته تحصیلی: دکتری تخصصی مهندسی مکانیک – تبدیل انرژی

زمینه‌های تحقیقاتی آکادمیک:

Microfluidic Systems, Labs on a chip, Organ on a Chip, 3D Bio Printing, Wound dressing, Smart Drug Delivery Systems

زمینه‌های تخصصی صنعتی:

مکانیک خودرو، طراحی سیستم‌های خنک‌کاری، طراحی و به‌سازی خطوط تولید، آنالیز حرارتی و تحلیل تلفات حرارتی، رباتیک و طراحی مکانیزم‌ها، راهبری دانش بنیانی شرکت‌های فناور، کارگزار معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در حوزه دانش بنیان

سخن مدیرعامل

در مسیر چالش برانگیز دنیای فناوری امروز، رشد اقتصاد کشورها در حوزه‌‏های مختلف منوط به چابکی و تغییرپذیری سریع آن‏ها متناسب با نیاز و ملزومات بازار می‌‏باشد. با توجه به رشد و تغییرات سریع در زمینه‏‌های مختلف فناوری، شرکت‏‌ها و سازمان‏‌های پیشرفته و صاحب برند در دنیا تمامی تلاش خود را در جهت تولید محصولات جدید و افزایش سرعت تغییر در تولیدات به کار بسته‏‌اند. در این مسیر پر رقیب شرکت‌‏ها و سازمان‌‏هایی که فاقد ظرفیت لازم برای ایجاد تغییرات به موقع و سریع در مسیر تولید باشند، از عرصه رقابت حذف شده و سهم بازار خود را به رقبا واگذار خواهند نمود.

شرکت دانش بنیان سوبا به عنوان یک شرکت فعال و صاحب فناوری در زمینه ساخت افزایشی و ماشین آلات پیشرفته، تمامی تلاش خود را در جهت خلق محصولات نیاز محور به کار بسته تا بتواند نقش موثری را در جهت چابکی صنایع کشور ایفا کند.

چاپگرهای سه‏‌بعدی به عنوان یکی از ارکان انقلاب صنعتی چهارم، امکان نمونه‌‏سازی اولیه سریع را فراهم آورده و همواره صنایع پیشرفته مختلف با بهره‏‌گیری از این فناوری، توانسته‏‌اند پویایی خود را در مسیر خلق محصولات جدید و توسعه بازار هدف به رخ کشند. تحقیق و توسعه مستمر به عنوان سیاست اصلی شرکت دانش‏‌بنیان سوبا در مسیر ارتقاء کیفی و کمی تولیدات و خدمات همواره راه‏گشا بوده و در مسیر پرتلاطم کسب و کار به عنوان نقطه قوتی از فعالیت این شرکت خودنمایی نموده است. امید است به لطف خداوند متعال و تلاش مجدانه مجموعه شرکت، در جهت رسیدن به اهداف علمی و تجاری قدم برداشته و موفق عمل نماییم.

امیر مهدوی

مدیر عامل شرکت دانش بنیان سوبا (سهامی خاص)

سبد خرید

از نام نویسی در سوبا متشکریم

ورود

عضویت

اطلاعات شخصی شما برای پردازش سفارش شما استفاده می‌شود، و پشتیبانی از تجربه شما در این وبسایت، و برای اهداف دیگری که در سیاست حفظ حریم خصوصی توضیح داده شده است.

ارسال مجدد رمز عبور یکبار مصرف (00:45)