پرینت سه بعدی

ساخت قطعات به روش پرینت سه بعدی یکی از خدمات شرکت سوباست که به مشتریان این خدمت ارائه می‌شود. خدمات پرینت سه بعدی در سوبا با دوفناوری فیلامنتی (FDM) و رزینی (LCD) و از جنس‌هایی مختلف مانند PLA ، ABS و … با کیفیتی کم نظیر و به صورت کاملا مقرون بصرفه ارائه می‌گردد. کافیست در قسمت خدمات پرینت ۳ بعدی، فایل مورد نظر خود را آپلود کنید تا از قیمت و زمان تحویل مطلع شوید.

طراحی سه بعدی

طراحی، مدلسازی و مهندسی معکوس

اولین گام در پرینت سه بعدی داشتن مدل سه بعدی یا همان طرح سه بعدی است. طراحان سوبا کنار شما هستن تا مدل های سه بعدی ایده‌هایتان را آماده کنند و یا اگر قطعه ای دارید آن را مهندسی معکوس کنند و فایل سه بعدی آن را در اختیار شما قرار دهند. برای ثبت سفارش طراحی سه بعدی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

اسکن سه بعدی (خدمات ساخت مجسمه و تندیس شخصی)

سوبا در کنارشماست تا خودتان یا عزیزانتان را به شکلی منحصربفرد ماندگار کنید. یکی از جذابترین قابلیت‌های پرینت سه بعدی ساخت تندیس و یا مجسمه افراد با شباهت بالا می باشد. ما در سوبا این امکان را برای شما فراهم آورده‌ایم که با اسکنرهای سه بعدی اسکن شوید و مجسمه خودتان را با دقت و ظرافت باورنکردنی داشته باشید.

خدمات آزمایشگاهی

خدمات آزمایشگاهی

شرکت دانش بنیان سوبا خدمات آزمایشگاهی مختلفی را به شرکت های صنعتی، شرکت های دانش بنیان، مجموعه های دانشگاهی و تحقیقاتی و همچنین دانشجویان ارائه نموده است. برخی از این خدمات عبارتند از:

ساخت مولد میکروکانال‌های آزمایشگاهی

چاپ سه بعدی زیستی ( Bio printing )

طراحی و ساخت ستاپ‌های حوزه مکانیک سیالات و سیستم‌های انرژی

طراحی مدارات الکترونیکی و ساخت PCB با کاربرد در امور پژوهشی