پرینتر سه بعدی از خرید تا انواع خدمات در سوبا

سوبا به عنوان یکی از برندهای شرکت دانش بنیان نوفناوران ستاره برتر آسیا (سهامی خاص) فعالیت خود را در سال ۱۳۹۶ آغاز نمود. این مجموعه با متخصصینی توانمند در حوزه های مهندسی و پزشکی اقدام به تولید محصولاتی متنوع و فناورانه شامل انواع پرینتر سه بعدی و ماشین آلات هوشمند نمود. مجموعه دانش بنیان سوبا به پشتوانه تحقیق و توسعه مستمر و با اتکا به دانش روز، در حوزه‎‌‌های مختلف تولیدی، خدماتی و آموزشی پاسخگوی نیاز مشتریان در زمینه‌های کاری مرتبط می‌باشد. 

محصولات را مستقیما از تولید کننده بخرید!

سیاست سوبا در تولید و فروش آن دسته از محصولاتیست که به لحاظ سطح کیفی و فناوری در بین محصولات مشابه در بازار کم رقیب و قابل گارانتی و پشتیبانی بلند مدت باشند. از طرفی با توجه به آنکه تولید غالب دستگاه‌ها و تجهیزات موجود در فروشگاه سوبا در واحدهای تولیدی شرکت دانش‌بنیان سوبا صورت می پذیرد، قیمت دستگاه‌ها به نسبت کیفیت در سطح بسیار مطلوبی برای مشتریان قرار دارد. با تهیه محصولات از فروشگاه سوبا، می‌توانید بدون واسطه خرید کنید. محصولات سوبا در دو زمینه تجهیزات و مواد اولیه قابل دسته بندیست. برخی از محصولات سوبا عبارتند از:

خدمات سوبا، پاسخگوی مشتریان

به واسطه حضور افراد توانمند در حوزه‌های مختلف علمی، مهندسی و هنری در سوبا، خدمات سوبا در موضوعات مختلفی گسترش یافته است. برخی از این خدمات عبارتند از:

برای سفارش هر یک از خدمات فوق می‌توانید روی آن کلیک کنید یا از طریق راه‌های ارتباطی با ما در تماس باشید.

مجله سوبا، منبع آموزشی شما

به منظور گسترش دانش علاقه مندان در حوزه فناوری ساخت افزایشی و ماشین های هوشمند، مقالاتی متنوع در مجله سوبا یا همان سوبامگ منتشر شده و در اختیار عموم قرار دارد. این مقالات در دسته بندی های مختلف شامل موارد ذیل منتشر میشوند:

بانک مدل سوبا، منبع طرح های سه بعدی

چاپگرهای سه بعدی بر اساس طرح سه‌بعدی عمل می‌کنند. همانطور که برای پرینت تصویر یک شخص روی کاغذ، به تصویر آن شخص نیاز دارید، برای ساخت یک قطعه با پرینتر سه بعدی نیز وجود یک طرح سه بعدی از آن ضروریست. اگر تصمیم به ساخت یک طرح منحصربفرد و اختصاصی دارید، طراحی سه بعدی اجتناب ناپذیر است و می‌توانید از خدمات طراحی سه بعدی سوبا استفاده کنید. اما اگر قصد دارید از طرح های سه بعدی از پیش آماده استفاده کنید میتوانید از بانک مدل سوبا بهره برده و از پرینت سه بعدی طرح های جذاب لذت ببرید.

اخبار سوبا را دنبال کنید

از بخش اخبار می‌توانید با جدیدترین و عجیب‌ترین اتفاقات صنعت ساخت افزایشی آشنا شوید. همچنین می‌توانید جدیدترین دستاوردهای سوبا را ببینید و از تغییرات در مدل‌های جدید پرینتر سه بعدی مطلع شوید. برای ورود به بخش اخبار می‌توانید اینجا کلیک کنید.

نرم افزار و فایل

اگر قصد کار کردن با یک پرینتر سه بعدی را دارید، می‌توانید نرم‌افزارهای لازم را از سایت سوبا دانلود کنید. همچنین سوبا فایل‌های FFF را در این قسمت در اختیار شما قرار می‌دهد تا بتوانید بدون هیچ چالش و دغدغه‌ای با پرینتر سه بعدی خود کار کنید و از ساخت قطعات لذت ببرید. برای دانلود نرم افزار‌ها و فایل‌های FFF به منو سایت مراجعه نمایید.

ارتباط با ما

سوبا مشتاقانه با علاقه مندان صنعت پرینت سه بعدی همکاری می‌کند. اگر شما نیز به عنوان یکی از علاقه‌مندان صنعت پرینت سه بعدی قصد همکاری، مشاوره، خرید و آموزش در این حوزه را دارید از طریق راه‌های ارتباطی با ما در تماس باشید. ما در این مسیر شما را همراهی خواهیم نمود.

پرینتر سه بعدی F102