بازدید معاونت وزرات علوم، تحقیقات و فناوری

جناب آقای دکتر رحیمی، معاونت محترم وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از شرکت سوبا بازدید نمودند. در این بازدید که با حضور ریاست محترم پارک علم و فناوری استان سمنان و همچنین ریاست محترم دانشگاه صنعتی شاهرود صورت پذیرفت، محصولات و دستاوردهای شرکت سوبا مورد توجه قرار گرفت. 

مدیران سوبا با ارائه توضیحاتی در خصوص تولیدات این مجموعه شامل پرینترهای ۳بعدی و ماشین آلات سبک، به دستاوردهای این مجموعه در حوزه ساخت افزایشی و تولید ماشین‏ آلات هوشمند اشاره نمودند. در این بازدید همچنین به ارائه توضیحاتی در خصوص تولیدات مبتنی بر نیاز بازار در شرکت برناصنعت نوین (مجموعه همکار سوبا) در حوزه ماشین آلات صنایع غذایی پرداخته شد. تشریح ارتباط و حلقه  فنی و علمی مابین برنا صنعت نوین و سوبا از دیگر مواردی بود که مورد توجه بازدیدکنندگان قرار گرفت.

در ادامه دکتر رحیمی ضمن تشکر از تلاش مجموعه های جوان حاضر در پارک علم و فناوری، بر اهمیت فعالیت شرکت های دانش بنیان در جهت تولید محصولات کاربردی و نوآورانه تاکید نمودند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

از نام نویسی در سوبا متشکریم

ورود

عضویت

اطلاعات شخصی شما برای پردازش سفارش شما استفاده می‌شود، و پشتیبانی از تجربه شما در این وبسایت، و برای اهداف دیگری که در سیاست حفظ حریم خصوصی توضیح داده شده است.

ارسال مجدد رمز عبور یکبار مصرف (00:45)