معرفی سوبا در کمیسیون بهداشت مجلس

رویداد همرسان

دهم مرداد ماه ۱۴۰۱، رویداد همرسان با محوريت شكل گيري ارتباط في مابين شركت هاي موثر كشور و مديران با هدف حل مشكلات شركت ها و اصلاح قوانين در ساختمان شيخ فضل الله نوري مجلس شوراي اسلامي برگزار شد. اين رويداد با حضور حدود 10 شركت دانش بنيان و نمايندگان كميسيون بهداشت مجلس صورت پذیرفت و نمایندگان شرکتها در آن به ارائه توانمندی های خود و مشکلات اجرایی پرداختند.

حضور شرکت دانش بنیان سوبا

دکتر امیر مهدوی و مهندس محمد عباسی،نمایندگان شرکت دانش بنیان سوبا، به دعوت مجلس شورای اسلامی در کمیسیون بهداشت این سازمان به ارائه توانمندی های شرکت دانش بنیان سوبا در حوزه محصولات پزشکی پرداختند. در این رویداد که با حضور آقایان پزشکیان، روح الامینی، میر محمدی و سایر اعضای کمیسیون بهداشت و همچنین با حضور معاون محترم وزیر برگزار شد، به محصولات و خدمات شرکت دانش بنیان سوبا و همچنین ظرفیت تولید و توانمندی های کنونی این شرکت پرداخته شد.

در ادامه و با ارائه توضیحات آقای دکتر پزشکیان و آقای دکتر روح الامینی، به ارائه راهکاریهایی برای حل مشکلات پرداخته شد و بر لزوم تداوم جلسات تا حل نهایی مشکلات تاکید شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

از نام نویسی در سوبا متشکریم

ورود

عضویت

اطلاعات شخصی شما برای پردازش سفارش شما استفاده می‌شود، و پشتیبانی از تجربه شما در این وبسایت، و برای اهداف دیگری که در سیاست حفظ حریم خصوصی توضیح داده شده است.

ارسال مجدد رمز عبور یکبار مصرف (00:45)