کسب مقام اول ایده پانسمان هوشمند سوبا

شرکت دانش بنیان سوبا در رویداد استارتاپی دانشگاه علوم پزشکی شرکت نمود. در این رویداد که با حضور ۱۰۰ شرکت کننده برگزار شد، بیش از ۳۰ ایده محصول محور توسط اعضای هیات علمی و متخصصین بیمارستانی ارائه شد.

دکتر امیر مهدوی از شرکت دانش بنیان سوبا با ایده پانسمان هوشمند در این رویداد استارتاپی شرکت نمود. این ایده در خصوص ارائه روش‌های نوین و هوشمند در زمینه پانسمان‌های هوشمند الکترونیکی با قابلیت دارورسانی هدفمند و کنترل‌پذیر به بستر زخم‌های عفونی و دیابتی ارائه شد. پانسمان مطرح در این ایده یک پانسمان حاوی داروست که بر اساس نیاز زخم، داروی لازم را به شکل کنترل شده بر روی آن آزاد می‌کند. این پانسمان که با ترکیب فناوری‌های میکرو و نانوفلویدیکس، الکترونیک و پلیمرهای هوشمند مطرح شد به عنوان ایده منتخب به مرحله دوم راه یافت.

در مرحله دوم دانشجویان تحصیلات تکمیلی دانشگاه علوم پزشکی در ایده جذب شدند و در قالب یک فعالیت گروهی تحت سرپرستی دکتر مهدوی به آماده سازی ایده تحت برای ارائه در مرحله نهایی پرداختند. در مرحله نهایی ایده سوبا به عنوان برترین ایده از سوی داوران انتخاب شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

از نام نویسی در سوبا متشکریم

ورود

عضویت

اطلاعات شخصی شما برای پردازش سفارش شما استفاده می‌شود، و پشتیبانی از تجربه شما در این وبسایت، و برای اهداف دیگری که در سیاست حفظ حریم خصوصی توضیح داده شده است.

ارسال مجدد رمز عبور یکبار مصرف (00:45)